I CHOrzowska ROwerowa GRA MIejska (Ch0R0GraMi) odbyła się 2.06.2018 w ramach III Pikniku w Ogrodach Słowaka. W grze udział wzięło ponad 50 osób w 21 rowerowych drużynach. Zadanie polegało na odnalezieniu w określonym czasie dwunastu wyznaczonych przez Organizatora charakterystycznych punktów na terenie miasta i zrobieniu sobie zdjęcia na ich tle. Kolejność odwiedzanych punktów była dowolna. Zdjęcia były natychmiast przesyłane na serwer organizatora za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki czemu aktualne wyniki zabawy były dostępne na bieżąco.

Podstawowym wyzwaniem dla uczestników było zlokalizowanie miejsc pokazanych na zdjęciach. Do ich znalezienia nie było konieczne przejechanie długiej trasy, gra nie była więc przeznaczona tylko dla rowerzystów-sportowców. Bardzo cieszy nas, że w grze wzieli udział gracze w różnym wieku. Pięć drużyn startowało w kategorii JUNIOR (przynajmniej jeden członek drużyny urodzony po 1.1.2008) a dwie drużyny w kategorii SENIOR (przynajmniej jeden członek drużyny urodzony przed 31.12.1960)

Przebieg gry oraz zdjęcia przesłane przez uczestników można zobaczyć na stronie z wynikami. Prawie wszystkie drużyny zdołały odwiedzić wszystkie punkty w zadanym czasie. Różnice czasowe na mecie były niewielkie.

Nagrody w zawodach ufundowali: Urząd Miasta w Chorzowie, Gazeta Wyborcza oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie. Dziękujemy szczególnie Pani Małgorzacie Kern (skarbnik UM w Chorzowie), Pani Agnieszce Placek (kierownik Wydziału Promocji Gazety Wyborczej) oraz Paniom Małgorzacie Grabiańskiej-Kosior i Alicji Kwiecień (dyrektorkom MDK). Specjalne podziękowania dla Pana Piotra Kuźniackiego za pomoc w laminowaniu materiałów!

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego zawody:

Wszystkich, którzy dobrze się bawili podczas tegorocznej gry i wszystkich, którym tym razem nie udało się przybyć, zapraszamy w przyszłym roku!

Chorogrami

Ch0r0GraMi   Informacje | Regulamin | Wyniki wg obiektów | Wyniki wg czasów
(C)2018 Paweł Kasprowski